KONST / Litografier / Färglitografi 12144137
nr 1214 4137
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, The White Swan. Signerad, numrerad 23/360. Bladets mått: 102x86 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:45:46
26/10 14:22:10
300 kr
26/10 16:45:27